-A A +A

Jste zde

Žena sedí na okraji postele, muž klečí mezi jejíma nohama

Žena sedí na okraji postele, muž klečí mezi jejíma nohama

V této variantě má žena nohy položeny na zem, nebo na pevnější polštářky.

Žena se posadí na okraj postele a nohy spustí na zem. Nohama se může opírat o zem nebo o nějakou podložku, například dva tužší polštářky. Ideální jsou polštářky plněné pohankovými slupkami - jsou pevné a přizpůsobí se noze. Muž si klekne mezi její doširoka rozevřené nohy a hlavou se může pohodlně naklonit k rozevřené joni. Má velmi pohodlný přístup k ženinu klitorisu. Poloha umožňuje muži pohodlné dlouhé orální milování a ženě poskytuje dostatek pohodlí. Muž jí "klečí" u nohou a ona mu může hladit hlavu.

Pokud má žena nohy přímo na zemi, pak je napětí v oblasti klitorisu vyšší, neboť tkán klitorisu je napnutější.

Pokud se žena opírá chodidly nohy o podložené polštářky na zemi, napětí nohou se sníží, joni je volnější a přístupnější i pro stimulaci prsty. Také je lépe dosažitelná anální oblast pro lehké hlazení. Muž snadněji může orálně laskat nejen joni, ale dosáhne jazykem i na hráz.

Varianta podobná "Tahitskému orálnímu sexu"

Tato poloha orálního sexu umožňuje, aby si žena sama uvolnila tahem ukazováčku a prostředníčku klitoridální kapuci a obnažila svůj klitoris. pro muže je to nesmírně vzrušující gesto a navíc získá dokonalý přístup k obnaženému klitorisu. Někdy si stažení klitoridální kapuce může provést žena i pomocí tahu prstů obou rukou, přiložených vedle klitorisu. Obnažení klitorisu pak bude ještě více viditelné a klitoris ještě více přístupný. Zároveň při tomto tahu dochází k tlaku ženiných prstů na hlubší tkáň klitorisu po jeho obou stranách. Výsledkem bývá ještě větší vzrušení při stimulaci klitorisu. Pokud muž vloží do dolního spojení stydkých pysků prsty a lehce zatlačí směrem k hrázi, stane se tato technika velmi podobnou "Tahitskému orálnímu sexu", metodě "Kivin". Pokud muž špičkou jazyka dokáže klitoris stimulovat po jeho pravé a levé straně, pak je tato technika prakticky shodná s uvedenou technikou "Tahitského orálního sexu". Rozdíl je pouze v tom. že stažení klitoridální kapuce a stimulaci tkáně klitorisu tahem a tlakem si žena provede sama. Muž také neleží kolmo k ženě, ale je hlavou přímo mezi nohama. pokud však zvládne stimulaci klitorisu po jeho stranách, pak by žena měla zažívat velmi silné a vzrušující pocity, vedoucí podobně jako u "Tahitskému orálnímu sexu" k intenzivnímu orgasmu.

Jako doplňková technika polohy se nabízí kombinace orální stimulace a stimulace oblasti bodu G prsty.

Muž může snadno ženě hladit stehna, nohy, Venušin pahorek, bříško i prsa a jejich bradavky.

 

Literatura a zdroje

(AK)(Z)