Jste zde

Ejakulace muže při orálním sexu, kdy žena polykat nechce...

Ejakulace muže při orálním sexu, kdy žena polykat nechce...

Volné pokračování článků "Ejakulace", "Způsoby vyvrcholení muže" a "Orální sex".

"Polknout nebo nepolknout" není otázka "Být či nebýt". Ne každá žena si nutně orální sex musí spojovat s vyvrcholení muže do úst. Jsou takové ženy, které mají hned od počátku jasno a to, že žádné polykání NEBUDE a tím to končí!

Ale jak to udělat? Žena může mít orální sex velmi ráda, ale to nemá nic společného s tímto jejím rozhodnutím. Prostě není povinná nic dělat proti své vůli a je potřeba to plně respektovat. Orální sex muže však končí vyvrcholením, tedy ejakulací. Sperma někam odejít musí a tak je potřeba řešit jak felaci provést tak, aby muži byla příjemná a ženě také.

Nejjednodušší je, dopředu se s mužem domluvit na tom, že když bude vnímat, že se jeho vyvrcholení blíží, dá ženě signál a ta ukončí felaci a nasměruje ejakulační výstřik mimo ústa a tvář. Muž jí tuto informaci musí samozřejmě dát včas, s předstihem. Opožděný signál může způsobit ještě větší problém, než případná ejakulace do úst. Když žena bude penis z úst vyjímat a právě v tom okamžiku dojde k ejakulaci, pak to nejspíš dopadne tak, že ejakulát vystříkne na její tvář. Pro ženu, která to nečeká může být tato situace velmi nepříjemná až ponižující. Navíc může dojít k zastříknutí ejakulátu do nosu nebo očí a to je pro každého normálního člověka představa ne příliš vábná.

  • Pokud chce mít žena kontrolu na s mužovou ejakulací a přitom mu poskytnout širokou škálu vzrušení a pocitu z orální stimulace, pak je ideální kombinací orální sex spojený s manuální stimulací penisu. Orální techniky spojené s hlazením penisu, oblasti varlat, hyždí a perinea jsou pro každého muže velmi příjemné. Stimulaci je možné provádět oběma rukama a ústy současně. Závěrečnou stimulaci pak může žena provést masturbací, kdy výstřik nasměruje mimo ústa a tvář. I v tomto případě je vhodné, aby muž na blížící se vyvrcholení upozornil. Ejakulát vystříkne volně do prostoru a je tedy nutné počítat s tím, že jej později bude potřeba odstranit z podlahy nebo postele.
  • Další variantou je orální stimulace hráze, šourku a penisu za současné masturbace, kdy orální techniky jsou zaměřeny především na jinou oblast erotogenních zón, než na samotný penis a žalud. Orální stimulace třísel, šourku, varlat, hráze i oblasti kořene penisu je pro muže velmi silným podnětem a společně s masturbací vede k vyvrcholení. Vhodné je v tomto případě pro masturbaci nespoléhat jen na vlhkost od slin, ale použít pro manuální stimulaci i vhodný chuťově příjemný lubrikant. Pokud žena v okamžiku ejakulace sevře žalud penisu do dlaně, pak ejakulace proběhne do její dlaně a sperma zůstane v její dlani, odkud bude volně vytékat. Nevystříkne však do volného prostoru nebo na tělo ženy.
  • Pokud muž leží, pak se stejnou technikou je možné vystříknutí ejakulátu směrovat na jeho tělo. Jen upozorňuji, že snadno sperma "doletí" až za mužovu hlavu. Jen upozorňuji, že ze stěny se špatně stírá a zanechává stopy.
  • Další variantou je, že žena nechá sperma odstříknout na svoje tělo, bříško nebo prsa.
  • Samostatná technika je orální sex při souloži mezi prsy. Stimulace je při něm kombinovaná třením penisu o prsa s orální stimulací jazykem nebo ústy. tato technika je popsaná v článku "Soulož mezi prsy". Při této technice je potřeba ještě větší opatrnosti, neboť žena má jen minimální možnost ovlivnit nasměrování ejakulace.
  • Na závěr ta nejjednodušší a po všech stránkách nejbezpečnější technika - orální sex prováděný s nasazeným kondomem. Vůbec se nemusíte obávat kontaktu s ejakulátem a nemusíte tedy ani řešit ani otázku co s ním. Navíc je použití kondomu rozumnou a při orálním sexu v podstatě jedinou možnou ochranou proti nákaze pohlavní chorobou.

 

Další články s podobnou tematikou

(AK)(Z)(L)