-A A +A

Jste zde

Kdo se o Vás bude starat

Kdo se o Vás bude starat

Moji životní změnu podpořilo i cestování do asijských zemí, kde je jiný přístup lidí k lidem a i sama k sobě. Chci se pokusit nalézt to, co je pozitivní na jejich přístupu k lidem i sama k sobě - v našich podmínkách.

Ing. Ladislav Hollý
Narozen 15.8.1960 v Šumperku, okres Šumperk.
Štastně ženatý, manželka MUDr. Olga Hollá
Tři děti - 27/25/21 let, dva chlapci a dcera. (Údaj k roku 2015)

Vzdělání:
Střední průmyslová škola v Šumperku
VAAZ Brno, obor technický, titul strojní inženýr

Praxe:
· 20 let v AČR na technických, vedoucích funkcích a v oblasti výpočetních systémů AČR
· Od roku 2000 OSVČ, podnikání v oblasti informačních systémů pro cestovní ruch. Mimo jiné jsem řešil i Informační a rezervační systém Doménová koule, jenž například využívá Česká centrála cestovního ruchu a další organizace.
· Od roku 2001 výkonný ředitel Regionální agentury cestovního ruchu Beskydy a Valašsko.
· Od roku 2006 studia na škole Prosport a zajištění odborností pro relaxaci a wellness.

. U masáží jsem následně úspěšně dokončil specializaci na lymfatické masáže.

. V roce 2007 a 2008 jsem studoval arpmaterapii pod Asociací českých aroma terapeutů. Diplomová práce na téma "Účinky rostlinných silic na lidskou psychiku při ájurvédských masážích"

Poznávání:
Moji životní změnu podpořilo i cestování do asijských zemí, kde je jiný přístup lidí k lidem a i sama k sobě. Chci se pokusit nalézt to, co je pozitivní na jejich přístupu k lidem i sama k sobě - v našich podmínkách.

V roce 2001 jsem poprvé navštívil Nepál a seznámil se s životem v Himálaji. Druhá cesta v roce 2003 do turisticky málo známých území střední Himálaje, mi umožnila poznat život místních lidí v původní nekomerční podobě. Silně mne ovlivnil i pobyt v buddhistickém klášteře. Na cestách jsem poznal jiný způsob života, včetně tradičních přístupů k masážím a odpočinku.

Od roku 2001 jsem společně s přítelem Luďkem Šormem pracoval na projektu Doménová koule. Až v roce 2005 jsem pochopil, že dnešní společnost lidi mění a že hodnoty, keré uznávám já nemusí sdílet lidé, kterým jsem pracovně i lidsky věřil. Odešel jsem ze všeho, co mne spojovalo s touto pracovní etapou života. Pak následovalo období hledání sebe sama a uvedení do reality na všech frontách ....

Živnostenská oprávnění
Vlastním živnostenská nebo odborná oprávnění pro tyto činnosti spojené s relaxací:
* provozovatel relaxačního centra
* masáže
* obsluha saun
* obsluha solárií
* hostinská činnost
...  a další

Co se týká masáží, upřednostňuji ajurvédskou masáž a čínské tlakové masáže. Za nejúčinnější považuji takovou masáž, při které si odpočine i mysl masírovaného. Proto zařazuji do masážního rituálu i jiné techniky. Lymfatické masáže v kombinaci s čínskou tlakovou masáží chodidel nohou považuji za ideální cestu k relaxaci a regeneraci těla i mysli. K masáži přistupuji jako ke komplexu technik, které masírovaný i masér musí udělat pro úspěšný výsledek. Nelze absolvovat úspěšnou masáž bez uvolnění mysli.

Veškeré masáže provádím pouze osobám starším 18-ti let. Masáže dětí provádím pouze na požádání rodičů.

S úctou
Ing. Ladislav Hollý