Jste zde

Lesbický sex - masáže prsou

Lesbický sex - masáže prsou

Hlavní téma: "Lesbický sex".
Volné pokračování článku "Umění tantrické masáže" a "Tantrická masáž prsou".

Ženská prsa vzrušují nejen muže, ale také ženy. Nemusí to však být pouze lesbické ženy, ale také ženy bisexuální a heterosexuální. Doteky na prsou, jejich hlazení nebo laskání patří i mezi erotické představy, které ženy mívají. Protože se lesbické ženy velmi rády vzájemně dotýkají, není nic divného na tom, že v rámci jejich milostné předehry je tulení, objímání, hlazení prsou, jejich laskání ústy a další něžnosti naprostou samozřejmostí. Velmi oblíbená je (nejen u lesbických žen) masáž hrudníku a tedy i prsou.

V článku "Ženská prsa a jejich vzrušení při stimulaci" jsme se zabývali vzrušením a pocity, které dotek na prsou nebo jejich sexuální stimulace ženě přinášejí. Je jasné, že hlazení, doteky i sexuální stimulace mohou být, a většinou jsou, ženě příjemné. Podobné pocity však může vyvolat i masáž prsou nebo kosmetika dekoltu. Ať už je za těmito příjemnými pocity cokoli, je každý "legální" dotek, masáž nebo stimulace prsou pro ženu kladem i ze zdravotního hlediska. Pokud je masáž navíc vedena jako lymfatická, pak jsou zdravotní dopady pro ženu přímo zásadní.

Když už pro nic jiného, už jen z tohoto zdravotního pohledu se ženě vyplatí nechat si hrudník pravidelně opečovávat. Nejlepší je to samozřejmě každodenně od partnerky. Špatné to však není ani pravidelně do zkušeného maséra či masérky nebo od kosmetičky... Nejhorší je, když dotek na prsou žena vůbec nemá nebo si ho nedovolí dopřát...

Tento článek má za cíl ukázat význam masáže pro ženy. Přestože se masáže prsou při milování spojují především s heterosexuálními partnery, lesbické ženy ji využívají možná častěji, než si umíme představit. Lesbické milování je stejně vynalézavé (nebo možná i vynalézavější), než milování heterosexuálních párů. Důvody a pravidla pro masáže ženských prsou však platí pro všechny ženy bez rozdílu.

Masáž prsou není nic složitého

Hned na úvod chci zdůraznit, že všechna ženská prsa jsou stejná. Nezáleží na jejich velikosti, tvaru, "kráse"... Prostě jsou to prsa ženy. Pokud někde najdete návody na masáž prsou, tantrickou masáž prsou, meditační masáž prsou, erotickou masáž prsou, senzuální masáž prsou, masáž prsou při milování a podobně, vždy se jedná o jedno a to samé - o cílené doteky na ženských prsou. Rozdíl proto nehledejte v technikách, ale v cíli těchto doteků! Důležitý je opravdu jen ten cíl a znalost techniky doteku. Bez znalosti techniky doteku masáž nikdy nebude ani tantrická, ale ani jakkoli jinak deklarovaná. Bude to jen "šáhnutí", "šmudlení" rukou tam a zpátky, improvizace bez hlavy a paty... Cíle masáže prsou si musí být vědomi oba - jak dávající (muž nebo žena), tak také přijímající žena... Pokud přijímající lesbická žena bude toužit po vzrušení, vzruší ji i masáž od maséra...

Tak, jak se maséři a kosmetičky učí masírovat a ošetřovat ženský dekolt nebo se maséři učí lymfatické masáže prsou, měli by se všichni partneři naučit alespoň základní techniky stimulace ženských prsou. Zcela jistě se jim to může hodit při milování nebo při každodenním partnerském doteku před usnutím a ráno při probuzení. Většině mužů však bohužel stačí, když si mohou "šáhnout" a moc nepřemýšlí o tom, že by to mohlo jít i jinak.

Vybral jsem několik masážních a dotykových technik, které podporují uvolnění fyzického i psychického napětí, podporují sexuální vzrušení a měly by patřit do technik milostné předehry a milování.

Masáže ženských prsou a jejich techniky

V tomto článku se je pokouším soustředit všechny techniky prsou na jednom místě. Následující techniky jsou určené pro relaxační masáž, masáž pro zklidnění i pro masáž vedoucí ke vzrušení a případně vyvrcholení. Můžete je provádět s olejem nebo i bez něj. S olejem v případě masáže, bez oleje při tulení... O tom, jaké oleje jsou pro masáž prsou vhodné a jak je připravit se dočtete v článku "Tantrická masáž prsou". Stejně tak se tam dočtete i o tom, jak se na masáž prsou připravit a co k ní budete potřebovat. Pro hlazení ženy a jejích prsou večer před usnutím nepotřebuje nic...

Tyto, zde popsané techniky, naleznete i v jiných článcích webu www.milovani.cz, například:

Technik masáže a stimulace prsou je hodně a proto je rozepíšu do samostatných článků. Bude pak snadnější některé techniky milování, které se na stimulaci nebo masáže prsou odkazují, s těmito konkretními postupy propojit.

Hlazení a stimulace prsou

Teprve nyní, když je masáž prsou ve své druhé polovině si můžeme dovolit věnovat se dvorcům a bradavkám.
Budeme na jednom prsu pokračovat ve třech technikách najednou a teprve pak přejdeme na druhý prs.

Před zahájením masáže dvorce a bradavky, zopakujte techniku "Vypnutí dvorce, zvýraznění bradavky".
Pak může následovat:

Teprve až po dokončení tří fází stimulace bradavky můžeme přejít na druhý prs.

Po dokončení techniky na druhém prsu přichází fáze zklidnění, kterou pak realizujeme na obou prsech postupně. Fáze zklidnění je spojena s pomalým jemným hlazením, které už nemá žádný cíl rozvíjení vzrušení. Jedná se pouze o hlazení které zklidní a nahromaděné vzrušení rozvede do celého těla.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)