Jste zde

Masáže při skupinovém sexu - pro "pokročilé"

Masáže při skupinovém sexu - pro "pokročilé"

Hlavní téma: "Skupinový sex".
Pokračování tématu "Masáže při skupinovém sexu".

Články "Masáže při skupinovém sexu - pro "začátečníky"" a tento článek - "Masáže při skupinovém sexu - pro "pokročilé"" se zabývají tím, co si pod pojmem "masáž" ve skupinovém sexu můžeme představit a jak takové masáže mohou vypadat. Pokud se řekne "pro pokročilé", pak je pravděpodobné, že účastníci trojice nebo čtveřice už s masážemi mají zkušenosti a už ví, jak vzájemně všichni reagují na situace, kdy jsou bez oblečení a při masáži se přijímajícího dotýkají i na intimních místech. Je pravděpodobné, že masáže už jsou jedním z "bodů programu" jejich setkání... Protože toto téma není tak jednoznačné, jak by se mohlo předpokládat, začnu tím, co vlastně znamená být "pokročilý" u skupinových masáží. Rozhodně to neznamená, že už můžete dělat cokoli vás napadne. Právě naopak.

Být "pokročilý" znamená být dál i v celkovém chápání toho co děláte a mít i mnohem větší odpovědnost za to, co děláte...

Každé setkání je jiné a každá masáž je všemi vnímána pokaždé jinak. Nemůžete si představovat, že když minule bylo vše bez problémů a masáže se líbily, můžete se při těch dalších věnovat větší pozornost erotice než masáži. Právě naopak, musíte se chovat stále tak, aby každá masáž byla jedinečná a udržovala mezi partnery ono "kouzlo" výjimečnosti a byla vždy o kousek lepší než ta minulá.

Na tom, kdo bude masírovaný a kdo bude masírovat že domluvte předem. Nikdy však agresivně netrvejte na tom, že dnes masáž chcete zrovna vy!!! Pokaždé vycházejte z celkové nálady mezi vámi a vždy se zamyslete nad tím, zda by si masáž nezasloužila(y) především žena(y).

Zkušení maséři a masérky také ví, jak jsou na tom fyzicky i psychicky a poznají, zda budou schopni při masáži opravdu "dávat" nebo spíš budou "do počtu"... Není ostuda si přiznat, že jste unaveni a že by vám odpočinek na stole dal víc než role masírujícího. Unavený masér nebo masérka nejsou přínosem ani pro přijímacího, ale ani pro ostatní. Pokud jste skupina, která si umí vzájemně vycházet vstříc, pak se nebojte přiznat, že dnes to prostě nezvládáte.

V článku "Masáže při skupinovém sexu - kolik rukou "snesete"?" jsme se zabývali tím, kolik rukou je pro masáž ještě tak akorát a kolik už může být příliš. Také už víme, že ženy se vzájemným dotekem problém nemívají, zatímco muži spíš ano. Z toho je potřeba vycházet a masáže "pro pokročilé" upravit tak, aby tyto předvídatelné problémy vůbec nenastaly.

Asi se nyní divíte, co to píšu, vždyť to skoro vypadá jako bych popisoval masáže v "klasickém" provedení a ne masáže při skupinovém sexu... Ono je to vlastně úplně jedno. Pokud máte masírovat a jste fyzicky nebo psychicky unaveni, je masáž natolik náročnou fyzickou činností, že pokud ji provedete, bude vás stát hodně sil a v konečném výsledku ji při únavě nedokážete podat tak, jak byste ji provedli, když budete fit...

Pokud se tedy bavíme o "pokročilých masážích", bavíme se o masážích, které by už měly být na takové úrovni, že po jejím absolvování zůstanete na stole ležet s pocitem blaha a doteku "kosmické energie"... Dělám si legraci, ale měli byste vnímat, že to, co jste prožili nebyla jen masáž, ale velký dar od vašich přátel.

Některé techniky pro "pokročilé"

Abych nezklamal ty, kteří od tohoto článku čekali hlavně popis situací nad kterými se jim "odkrví mozek", dovolím si nastínit několik technik, které si "pokročilí" mohou dovolit ne proto, že by to bylo více erotické, ale proto, že jsou spojeny s jinou úrovní přijímání i dávání podnětů vzrušení.

Protože nejde "jen" o erotiku a vzrušení, ale jednotlivé kombinace doteků a podnětů vychází z tantrického přístupu ke vzrušení, budu je popisovat v samostatných článcích. Jejich využití totiž není vázáno pouze na masáže, ale dají se využít i při společných meditacích nebo tantrických cvičeních ve skupině.


Začneme tím, co jsme si popsali v článku "Tantrické meditace a masáže nohou pro trojici". Jedná se o "nejnevinnější" techniku společnách doteků, která může být alternativním řešením touhy po skupinových aktivitách.


Nyní se dostáváme k masážím "pokročilejším", které se často provádí ve trojici nebo čtvěřici, kdy čtveřice je většinou tvořena dvěma partnerskými nebo manželskými páry.

Pokud se jedná o masáže ve čtyřech lidech, musíte se připravit na to, že nejsou tak snadné, jak by si někdo mohl myslet. Více lidí vždy přináší více problémů (ale i radosti). U masáží ve čtyřech lidech je potřeba se také připravit na to, že už musíte umět masírovat na "slušné úrovni" a že s improvizací moc dlouho nevystačíte... Masáže ve čtyřech lidech se proto dají počítat mezi masáže pro "pokročilé".

Jednat se může například o:


Masáže se přímo nabízí pro využítí k "výuce" masážních technik pohlaví, výuce technik orálního sexu, případně pro výuku masturbace pohlaví rukou. To však již jsou techniky natolik osobní, že je není možné "učit" bez naprosté vzájemné důvěry a také potlačení pocitů studu a žárlivosti.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje:

(AK)(Z)(L)