-A A +A

Jste zde

Orgasmus se dá zažít úplně nečekaně

Orgasmus se dá zažít úplně nečekaně

Převedeno z diskusního fóra ze dne 27.06.2013

Jmenuji se Andrea. Líbí se mi tyto webové stránky o milování a tak jsem se rozhodla dát k lepšímu docela zajímavou zkušenost s orgasmem, který jsem opravdu nečekala. Dnes je mi skoro 55 let a moje příhoda je víc jak 30 let stará.

V té době jsem studovala posledním rokem na vysoké škole a po zkoušce jsem si šla na chvíli uklidnit do parku na lavičku. Nosila jsem tehdy silonky a nic pod nimi. Byla jsem tedy skoro "na ostro". Ta lavička musela mít nějakou vadu na povrchu a já si o ni zatrhla své vzácné nové silonky. A jak naschvál tak nešťastně, že se mi udělalo oko přesně mezi nohama. Naštěstí se díra dál nešířila a tak jsem si silonky nechala (svlékejte se v parku mezi lidmi) a po chvíli vyrazila na kolej. Už když jsem vstala z lavičky, zjistila jsem, že punčocháče jsou natržené tak nešťastně. že mi z díry vystupují stydké pysky. Popotáhla jsem opatrně silonky co nejvýš, aby se mi nerozjely úplně a vyrazila na kolej. Klasická kolejová situace - výtah nejel a tak jsem musela do 8 patra pěkně pěšky. Už po cestě z parku na kolej jsem zjistila, že se mi silonky zajímavě zařezávají do třísel, zboku k sobě tisknou stydké pysky a příjemně je svírají. Nevím jestli to bylo tím prodělaným stresem ze zkoušky a pak radostí a uvolněním po jejím složení, ale najednou jsem měla úžasně příjemnou až erotickou náladu. Když jsem vystupovala po schodech nahoru začalo mne svírání silonek na genitálu nesmírně silně vzrušovat a já při obyčejném stoupání po schodech prožila neskutečný orgasmus. Musela jsem si až sednout na schody a přidržet se zábradlí, jaká to byla síla. Jenže to nebylo všechno. Další přišel ve čtvrtém patře, pak v pátém patře a poslední těsně před patrem osmým, kde jsem bydlela.

Muselo to být tím, jak díra v punčocháčích pevně ​​sevřela vnější stydké pysky a při pohybu na schodech došlo ke tření poštěváčku asi tím nejkrásnějším způsobem, jaký jsem do té doby zažila. Umíte si představit co to bylo za situaci, když kolem mne vybíhali shody nahoru a dolů ostatní spolubydlící a já mezi nimi prožívala své nejdokonalejší orgasmy? Dodnes nechápu jak je možné, že si toho nikdo nevšiml. Bylo to však naprosto dokonalé.

No a jaké z toho plyne ponaučení. Když už si koupím nové silonky, tak je kupuji vždycky dvakrát. Jedny do práce a jedny pro radost. Ty pro radost pak upravuji řezem ve středové zesílené části a zlehka obvod díry obšiji, aby se díra dál nekontrolovaně netrhala. Už třicet let miluji schody.
Andrea

POZNÁMKA:
Převedeno z diskusního fóra ze dne 27.06.2013