Jste zde

Poloha "Žena nahoře", odvrácená - varianta 1, v sedě

Poloha "Žena nahoře", odvrácená - varianta 1, v sedě

Varianta, při které se na místo postele využívá jeden nebo dva taburetky na kterých je přehozena deka. Na takto připravený taburetek, nebo dva spojené, se položí muž na záda a žena se s ním spojí v dominantní pozici, kdy je nad mužem.

Znamená to ovšem také to, že žena bude nejen dominantní, ale bude muset vykonávat většinu kopulačních pohybů při spojení. Muž je v pasivní roli, což pro něj přináší pohodový stav, ve kterém si odpočine. Jediné, co po něm bude žena potřebovat je pevná erekce. V této variantě má žena možnost uplatnit svoje představy o spojení a milování. Pokud má chápajícího muže a ten jí poskytne prostor pro její představy o milování, pak může být milování nejen mimořádně krásné, ale i překvapivě dlouhé. Je potřeba být navzájem tolerantní, chápající, ale také i vzájemně zkušení v technikách oddalování orgasmu a kontroly ejakulace. Při tantrickém souznění a transformaci sexuální energie partnerů v harmonickém souladu může být milování meditačním zážitkem. Dopředu upozorňuji, že tyto techniky předpokládají dlouhodobě sehrané partnery a jen těžko s nimi uspějete u náhodného vztahu.

Pokud použijeme jeden taburetek, pak muž bude ležet pánví na něm a pro udržení stability se bude muset zezadu opírat rukama o podlahu. Není to moc příjemné a dlouho se v této poloze nedá vydržet. Lepší je použít dva taburetky, prodloužit délku podložky a muž pak může pohodlně ležet celou délkou trupu a ruce bude mít volné. 

Základem této polohy je, že žena si sedne zády k muži na jeho penis. Přitom má jednu nohu mezi nohama muže a druhou vně jeho nohy. Je potřeba si to trochu natrénovat, ale až to zvládnete, zjistíte, že to jde celkem snadno. 

Žena má pod kontrolou kopulační pohyby i hloubku penetrace. Nejčastěji se využívají pohyby nahoru a dolů a dopředu a dozadu. Vzhledem k hloubce penetrace je intenzivně drážděna oblast bodu G a vnitřní stěny pochvy. Hloubka proniknutí umožňuje dráždění děložního čípku. Muži s příliš velkým penisem jsou v nevýhodě, neboť při hlubokém nasednutí délka penisu může ženě způsobovat tlaky a případně i bolest v pochvě a podbřišku. 

Tato poloha ženě umožňuje dosažení prožitku vaginálního orgasmu, neboť intenzitu dráždění pochvy si může regulovat sama, Stejně tak stimulaci penisem může zaměřit přesně tam, kde ji potřebuje. 

Poloha umožňuje muži využít volné ruce k hlazení ženy, což je silný emoční prvek jejich milování. Žena si může hladit ňadra, dráždit bradavky nebo klitoris. Při dráždění klitorisu může snadno přibrat i šourek a varlata, což muži bude zcela jistě příjemné. Tyto doplňkové stimulace pomáhají vzrušení a přidávají další vlnky, které dohromady mohou ženu i muže přivést až k prožitku orgasmu. Kombinace klitoridálního orgasmu a vaginálního orgasmu je právě v této poloze docela možná.

Tantrický pohled

Pokud žena zažije orgasmus vyvolaný stimulací oblasti bodu G v kombinaci se stimulací oblasti děložního čípku, pak takovýto orgasmus je považovaný za mimořádný duchovní prožitek. Pro transformaci sexuální energie je potřeba zaměřit svou pozornost na rozvedení energie z pánve po páteři do hlavy a čakry uprostřed čela. Platí všechny techniky pro oddálení orgasmu nebo orgasmus bez ejakulace. Před bodem, za kterým je ejakulace již nevyhnutelná, je nutné zvládnout především techniku velkého stisku PC svalů a techniku dýchání. Některým mužům pomáhá i otevření očí a přitlačení jazyka na horní patro. To je však potřeba cíleně trénovat a rozhodné se to nedá zvládnout bez kázně a soustředění.

 

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)