Jste zde

Poloha "Žena nahoře" - varianta 13

Poloha "Žena nahoře" - varianta 13

Toto poloha vychází z polohy "Na koníčka" varianta 12. Z této varianty se do té současné žena dostane poměrně snadno - opře se rukama za zády o postel a přenese na ně váhu svého trupu. Pokud se v této variantě udrží, může nadále řídit penetraci a pohyby podle svých představ. Základem úspěchu však je, aby penis z pochvy nevyklouzl, neboť zasunout zpět ho pak muže jen muž a to nemusí jít tak snadno. Pokud však žena má dostatečnou kontrolu nad svou stabilitou a muž má dostatečně dlouhý penis, budou pohyby ženy nesmírně stimulující jak pro mužův penis, tak pro ženinu pochvu v oblasti bodu G. Pohyby se volí spíše pomalé a podle ženiných potřeb. Rychlé pohyby by byly spíše rušivé a navíc by žena pravděpodobně nedokázala uhlídat, aby penis nevyklouzl. Úhel penisu proti pochvě však zajišťuje mimořádnou intenzitu stimulace oblasti bodu G a horní klenby pochvy, což dává ženě velkou šanci na dosažení vaginálního orgasmu. Oblast klitorisu je však mimo jakoukoli stimulaci penisem. To je však erotogenní zóna, kterou může pozorný muž poměrně snadno stimulovat volnou rukou. Může ženu hladit jednou rukou na vnitřní straně stehen a druhou na klitorisu. Předpokládá to ovšem, že si podloží záda polštářem, aby se mohl k ženě snadněji přiblížit. 

Tantrický pohled
Muž i žena mohou zaměřit svou pozornost do oblasti břicha a rozvádět sexuální energii uvnitř těla s cílem prodloužit vzrušení a naplno prožívat slastné pocity ze spojení. Udržení této polohy však není zas tak snadné a předpokládá i delší přirození na straně muže. 

 

POZOR
Úhel, který svírá mužův penis vůči ženině pochvě, nemusí být vždy ideální. Právě pro velké vzrušení, které může intenzivní stimulace oblasti bodu G ženě přinášet, může žena ztratit kontrolu nad spojením, zrychlit intenzitu pohybů nebo nepřiměřeně prodloužit hloubku spojení. Každý muž má jinak tvarovaný i disponovaný penis. Pokud by žena byla příliš agresivní a penis byl jejími pohyby příliš ohýbaný a vyvracený ze své přirozené polohy, pak by snadno mohlo dojít k jeho přetížení či "zlomení". K těmto úrazům dochází především v nezvyklých polohách, kdy úhly pronikání penisu jsou za hranicí jeho přirozené pružnosti. Takovéto úrazy jsou pro muže nesmírně bolestivé a rozhodně nepovedou k udržení erekce do pozdního stařeckého věku.....

Milování není o gymnastice nebo zvládání akrobatických poloh!!!!!

 

Literatura a zdroje

(AK)(Z)