Jste zde

Poloha "Ve stoje", "Zezadu", žena opřená rukama o zem

Poloha "Ve stoje", "Zezadu", žena opřená rukama o zem

Poloha patří spíše k variantám základní polohy "Ve stoje". Není to tedy poloha, kterou by spojení muže a ženy zrovna začínalo. 

Žena se postaví s nohama mírně od sebe a muž se s ní zezadu ve spoje spojí. Mohou se ve stoje spolu milovat a když se rozhodnou pro změnu, stačí, aby se žena předklonila a rukama se opřena například o postel nebo přímo o podlahu. Muž ženu oběma rukama přidržuje a něžně objímá okolo pasu. Muž může zezadu do ženy velmi něžně a jemně pronikat, nebo může být i razantní a pronikat hluboko. Jedná se o ideální polohu pro používání tantrické nebo taoistické techniky střídání hlubokých a mělkých zasunutí. 

Základní rozdíl této polohy a základní polohy "Ve stroje", "Zezadu" spočívá v zásadní změně úhlu pronikání lingamu do joni. Dráždění lingamem se přesune výhradně na dolní stěnu pochvy a zadní část pochvy. Intenzivně tak dochází ke stimulaci okolí děložního hrdla. Poloha je vhodná pro muže s kratším přirozením, neboť pronikání může být velmi hluboké. Naopak muži s velkým přirozením musí být velmi opatrní. Hloubku a úhel pronikání lingamu do joni může žena ovlivnit tím, že se z předklonu k zemi opře zpět o postel, případně se postaví rovně do základní polohy "Ve stoje", "Zezadu".

Muž, který ovládá techniky oddalování orgasmu může díky hlubokým proniknutím velmi intenzivně dráždit ženinu pochvu a žena při tom může prožít hluboký vaginální orgasmus. Při změnách náklonu ženina těla se mění i možnosti stimulace jiných erotogenních zón ženy, ale i muže. 

Při hlubokém předklonu může žena dosáhnout na mužova varlata a může je stimulovat hlazením a jemným mnutím. Muž naopak může ženu hladit na zadečku a konečníku. Při menším předklonu, kdy se žena opře rukama o postel nebo židli, má muž lepší přístup k hlazení zad a jejích boků a to ve variantě žena ve které žena vydrží déle, protože je pro ni pohodlnější. V základní poloze může muž hladit prsa a stimulovat bradavky a dosáhne rukou i na klitoris. Při všech změnách polohy dojde i k změně úhlu penetrace a tím i ke změně dráždění jiné části joni a tak se dá velmi dobře ovlivnit, zda bude stimulována oblast bodu G, klitoris, zadní stěna pochvy s děložním čípkem nebo všechny erotogenní zóny postupně nebo skoro současně. Mění se i intenzita stimulace klitorisu od tlaku a tření o kořen lingamu a to od maximální až po minimální. Vše se odehrává bez ztráty spojení  mezi lingamem a joni a to je pro partnery velmi silný zážitek. Rozsah vzrušujících podnětů je tedy opravdu velký žena je má pod svou kontrolou. Muž je sice v dominantní roli, žena však může hodně ovlivnit výsledek jeho snažení a to hlavně ve svůj prospěch. 

Jen pro připomenutí - je vhodné, aby oba partneři byli ve zhruba stejné výšce, při které bude úhel vstupu lingamu do joni pohodlný především pro muže. To se dá snadno vyřešit podložením muže nebo ženy do správné výšky. 

Rozvádění sexuální energie se provádí z oblasti pánve do oblasti křížů a pak po páteři až do temene hlavy. Transformace sexuální energie se odehrává na úrovni celého těla a pocity které ji provází jsou opravdu velmi intenzivní.

 

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)