Jste zde

Sestavy technik, které při masáži lingamu vedou k vyvrcholení

Sestavy technik, které při masáži lingamu vedou k vyvrcholení

Volné pokračování článku "Tantrická masáž lingamu".

Masáž lingamu je technika složená z řady masážních technik a hmatů, které vedou ke vzrušení muže, ale také k nárůstu sexuální energie a k jejímu rozproudění v celém jeho těle. Jako celek sestava nemá za cíl muže dovést k vyvrcholení, ale prohloubit jeho pocity vzrušení a umožnit mu vstoupit do hluboké tantrické meditace. Masáž lingamu pak může probíhat i několik hodin aniž by vedla k vyvrcholení. To muži dává prostor pro mimořádně silný zážitek spojený z mnoha pocitů i a stavů těla i mysli při procházení řadou hladin vzrušení a zklidnění. Tantrická masáž lingamu se pak stává spíš erotickou vzrušující meditací, než jen masáží.

Muž se může rozhodnout, zda tento prožitek bude zakončen vyvrcholením a ejakulací, nebo si sexuální energii ponechá a vyvrcholení spojené s ejakulací neprožije. Technika tantrické masáže umožňuje muži prožít také vyvrcholení bez ejakulace. Muž ovšem tuto tantrickou techniku musí ovládat. Těmito technikami se zabývá článek "Metody a techniky oddalování ejakulace".

Jak jsem uvedl, masáž může trvat i několik hodin bez toho, že by muž dosáhl k hranici vzrušení při které je vyvrcholení nezvratné. Pokud se pro vyvrcholení rozhodne, je pak nutné sestavu masáže lingamu pozměnit a vynechat všechny techniky zklidnění a techniky rozvedení sexuální energie po těle. Musí přejít pouze k technikám, které sexuální energii zvýší až k hranici vyvrcholení. Proto uvádím sestavu, ke které když žena při masáži přejde, tak muže k vyvrcholení dovede.

Sestavy technik, které při masáži lingamu vedou k vyvrcholení

Techniky se budou postupně doplňovat...

 

Články s podobnou tematikou