-A A +A

Jste zde

Stimulace klitorisu tlakem a jiné praktiky

Stimulace klitorisu tlakem a jiné praktiky

Volné pokračování článku "Autoerotika - masturbace a onanie".

Mezi další techniky stimulace klitorisu můžeme započítat i tlak na joni, stydké pysky a tedy i klitoris. Velmi častá a ženami oblíbená je stimulace třením vulvy o předměty nebo tělo. Určitě jste někde viděli ukázku, jak dívka jede na kole, postupně se jí jízda začíná líbit víc a víc, až nakonec skončí u sloupu veřejného osvětlení, který ji zachrání, aby z kola nespadla s blaženým výrazem ve tváři svědčícím, o tom, že právě "dojela do cíle". Ano, tak to byla filmová verze orgasmu vyvolaného kombinací tlaku a tření v oblasti joni a tedy i klitorisu.

Podobně však je možné prožít orgasmus nebo vzrušení i pomocí jiných technik. Upozorňuji, že tyto techniky nemusí fungovat u každé ženy !!! Každá žena však může vyzkoušet, zda nefungují právě u ní.

Tlak vyvolaný svíráním stehen

Jsou ženy, které svíráním stehen dokáží dosáhnout dosáhnout orgasmu. Svíráním a povolováním svalů stehen dochází k nepřímému dráždění oblasti klitorisu. Hodně však bude záležet na konkrétní poloze uložení klitorisu a asi i na jeho klidové velikosti. Některé ženy tuto techniku používají bez pomoci pomůcek, některé mají své oblíbené předměty, které vloží mezi stehna a vytvoří si tak protitlak. Nejedná se o techniky spojené se třením pohlaví o předměty, ale o využití předmětů (většinou pevných, polstrovaných) pro vytvoření napětí svalů nohou při jejich svírání.

Můžete si to vyzkoušet:
Přeložíte nohu přes nohu a cíleně tlačte stehna k sobě a pak svaly povolujte. Stahování svalů navodí prokrvení nejen svalů, ale i prokrvení pohlavních orgánů. Z počátku vám to možná bude jen příjemné, ale postupně se mohou dostavit i pocity vzrušení.

Některé ženy změnou intenzity stahování svalů stehen dokáží vzrušení rozvinout až k vyvrcholení. Takovému vzrušení a následně orgasmu nejspíš musí předcházet určitá sexuální touha po vyvrcholení. Tato technika se však při jisté praxi dá opravdu zvládnout. Nebude to nejspíš masová záležitost ale zcela jistě si tato technika najde své zastánkyně. Ženy, které touto cestou dokáží dojít vyvrcholení tvrdí, že když se naučíte správně svírat stehna k sobě, tak po několika pokusech to pro vás bude naprosto přirozená cesta pro dosažení orgasmu. Asi to nebude technika pro každou ženu, ale není tak obtížné ji vyzkoušet. vyzkoušíte - a uvidíte, zda se týká i vás.

Vytvoření napětí ve stehnech

Tak toto je technika, se kterou se setkala podstatně větší skupina žen. Mnohé její výhody převedla do svého sexuální života a díky stažení svalů a vytvoření napětí ve stehnech dokáží dojít například při masturbaci, stimulaci partnerem nebo při orálním sexu. Každá žena to bude dělat jinak, každá si vytvoří svou vlastní techniku vytvoření napětí ve svalech stehen. Co je pro všechny ženy, které tak činí společné je to, že tato technika funguje a ženy díky ní překonají stav vysokého vzrušení, které ne a ne přesáhnout hranici za kterou se dostaví vyvrcholení. Pro ty ženy, které se trápí, že "TO jinak nejde" mám dobrou zprávu. Není důležité, zda vyvrcholení dosáhnete za této, trochu specifické situace. Důležité je jen to, že víte, že vyvrcholení dosáhnout umíte a a že se tuto "pomůcku" nebojíte ve svém sexuálním životě používat!!! Vše ostatní je podružné.

Jen bych tak trochu upozornil na ženina muže. Některé ženy, například při orálním sexu" potřebují vytvořit dostatečně intenzivní napětí ve svalech nohou, které jim následně i několikanásobně zvýší pocity z orální stimulace. Jen upozorňuji na to, že ve chvílích, kdy už je orgasmus "na dohled", žena snadno zapomene na to, že mezi nohama nemá polštář nebo opěradlo křesla, ale hlavu muže, který se snaží a snaží. V těchto chvílích se často stává, že mužovu hlavu sevře mezi stehna a tím pomůže napětí svých svalů ve stehnech a pánevním dně. Pokud to netrvá moc dlouho, dá se to vydržet. Pokud však sevření trvá příliš dlouho a muž se nestačil dostatečně nadechnout a zatajit dech.... Proto by muž ženy, která takovou specifickou potřebu pro dosažení vyvrcholení má, měl by o ní vědět... Když o její potřebě sevřít stehna a vytvořit v nich potřebné napětí ví, může na ni být připravený.

Tlak o zábradlí, pelest postele, opěrka křesla

​Tlak na vulvu, stydké pysky a klitoris se dá vyvinout i tak, že si žena sedne na zábradlí a lehce se na něm bude pohybovat. Asi si řeknete, že je to pěkná hloupost, ale podívejte se někdy na mládež sedící na zábradlích před školou! Možná to některým dívkám nebo i ženám přináší příjemné vzrušení, které si touto cestou nenápadně dopřávají. Podobně je tomu, když se žena posadí na opěradlo křesla a přitlačí joni a lehce tělem pohupuje dopředu a dozadu. Je to v podstatě technika, které se nazývá "Tření joni o předměty a tělo". Jen tady je možné se více a přesněji zaměřit na tlak na klitoris.

PS: Nedoporučuji experimentovat se zábradlím, jen se podívejte kolik dívek na něm rádo sedává.

Tlak míčkem

Podobně je možné tlak na klitoris vyvinout i přes jiné nenápadné předměty.
Vyzkoušet můžete například tuto techniku:
Žena ji může provádět bez spodního prádla nebo s kalhotkami. Pokud ji budete chtít vyzkoušet bez spodního prádla, měl by mít míček hladký povrch. Lehněte si na břicho a umístěte menší míček mezi nohy tak, aby tlakem stimuloval poštěváček. Nohy překřižte u kotníků. Stisky svalů vnitřní strany stehen za současného pohybu těla dopředu a dozadu docílíte toho, že míček bude tlačit na oblast klitorisu a jemně o něj bude třít. Mírné pohyby těla se budou nepřímo přenášet přes míček na klitoris. Pro některé ženy se jedná o mimořádně intenzivní stimulaci oblasti klitorisu a vzniklé vzrušení může přejít až do spontánního orgasmu.

Netvrdím, že to bude fungovat u každé ženy, ale je jasné že orgasmu je možné dosáhnout i jinou cestou, než je běžné a obvyklé. Znovu však opakuji, že dosažení takovéhoto vzrušení a následně orgasmu nejspíš musí předcházet určitá sexuální touha po vyvrcholení.
Dá se to vyzkoušet a není to nebezpečné.

Technika nepřímé stimulace tlakem na klitoris a jeho ramena

Jedná se o stimulaci klitorisu a jeho prostorové tkáně, uložené za klitoridální kapucí v oblasti Venušina pahorku, pomocí bříška prstu. Přítlak bříška prstu nebo prstů (většinou palce) se provádí jeho pomalým a jemným kroužením na prostorové tkáni klitorisu. Ta se nachází pod kůží a tukovou vrstvou za klitoridální kapucí směrem do Venušina pahorku. Podrobněji je tato technika popsána v článku "Technika nepřímé stimulace klitorisu tlakem".

 

Související články a kapitoly

(AK)(Z)(L)