Jste zde

Stimulace pochvy prsty jako sexuální umění

Stimulace pochvy prsty jako sexuální umění

Volné pokračování článků "Sex bez penetrace penisem", Stimulace pochvy prsty - "prstění" a "Tantrické masáže joni".. 

Technika stimulace pochvy prsty může být chápána i jako "sexuální umění". Tantrickými mistry je při masáži joni prováděna jako posvátný obřad, který může, ale také nemusí být zakončen orgasmem. Orgasmus při tantrické technice není cílem, ale cílem se stává cesta k němu. Jedna z takových technik stimulace pochvy prsty se nazývá "Léčení joni".

Nikdy nezapomínejte na dostatečně dlouhou milostnou předehru.

Nejlepší pro získání zkušeností s reakcemi a vzrušením ženy na dotek prstů je začít s jemnou masturbací. Získáte praktické zkušenosti s dotekem a zjistíte, co se ženě líbí a co jí přináší rozkoš. Teprve až budete mít základní představu o masturbací vnějších částí vulvy a především klitorisu, můžete přejít k uvolňování poševního vchodu jeho pozvolnou stimulací a k pomalému pronikání do pochvy.

V tantře tantrický mistr ženu nejdříve požádá o svolení vstoupit do joni, než tak učiní. Pokud by žena souhlas nedala, nedovolí si stimulaci jakkoli přenést do pochvy.

Pokud pomalu a jemně vstoupíte prsty do pochvy, nikam nespěchejte. Nesnažte se proniknout hned napoprvé několika prsty najednou. Vše má svůj čas a proto nejdříve použijte jen jeden prst a pomalu na něj ženu zvykejte a uvolňujte ji. Ideální je, pokud k laskání prsty přistoupíte formou smyslné hry a ne jako k pracovnímu úkolu. Nebojte se hrát, zapomeňte na obavy a starosti a snažte se dávat co nejkrásnější podněty a přijímat vzrušené reakce na vaši snahu.

Podrobněji si tantrickou techniku stimulace pochvy prsty představíme v článku "Léčení joni".

 

Články s podobnou tematikou

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".

(AK)(Z)(L)