Jste zde

Stimulace vulvy - hlazení dlaní a spojenými prsty

Stimulace vulvy - hlazení dlaní a spojenými prsty

Volné pokračování článků "Milostná předehra", "Sex bez penetrace penisem".
Technika úvodní části "Tantrické masáže joni".


 

Hlazení Venušina pahorku a stydkých pysků rukou nebo prsty

Jedná se o nepenetrační techniku, kterou by jakákoli stimulace vulvy nebo klitorisu měla začít.

Žádná technika stimulace (vzrušování) ženského přirození nesmí probíhat bez přípravy. Žádnému muži by se také nelíbilo, kdyby ho žena hned, bez jakékoli přípravy začala masírovat... Proto by je nutná ohleduplnost, zkušenost nebo jistá poučenost o tom, co je a co možní není. Pak se takovým zásadním chybám dá vyhnout.

Jemná, něžná a ohleduplná milostná předehra dokáže ženu připravit, vzrušit a naladit na další laskání. Jemné hlazení v oblasti vnitřní strany stehen, Venušina pahorku, třísel a vnějších stydkých pysků dokáže ženu postupně vzrušit a popřeje jí čas na to, aby se přirozeně vzrušila a přirozeně lubrikovala. Pokud ani po delší milostné přípravě, laskání a hlazení nebude lubrikace pohlaví dostatečná, pak je vhodné použít kvalitní lubrikant, nejlépe na přírodní bázi, olejovém základě nebo vodou ředitelný. Pozor na olejové lubrikanty, narušují pánskou ochranu z latexu.

Dlaní a spojenými prsty můžeme pomalu a láskyplně hladit celou vnější část joni (vulvy). Může to být úvodní dotek, kterým se k joni vůbec přiblížíme. Na úvod je tento dotek přímo ideální. Nevyleká a naopak působí uklidňujícím i vzrušujícím dojmem. V pozdějším období se k této stimulaci můžeme kdykoli vrátit. Zabrání pocitu návyku na stereotypní stimulaci konkrétní části joni a rozvede pocity silné přímé stimulace klitorisu. Je to potvrzení a uzavření jedné kapitoly stimulace a příprava na další, ještě krásnější. 

Při větším vzrušení může být tlak celé dlaně intenzivnější a může se i spojit s lehkým zasunutím prostředníčku mezi stydké pysky a lehounkým sklouznutím po klitorisu.

Velmi silný pocit vyvolá přitisknutí dlaně na joni dlaní a prsty po prožitku orgasmu. Ruka "uzavře joni" a "uzemní" 1. kořenovou čakru Múládhára. Dlaň a prsty ruky kryjí celou její plochu od hráze až po Venušin pahorek. Je to tantrická technika, která usměrní všechnu sexuální energii vytvořenou při vyvrcholení vzhůru do pánve, křížové oblasti a po páteři vzhůru do hlavy.  Jedná se techniku podporující transformaci sexuální energie vzniklé při prožitku orgasmu skrze v energie vyšší, extatické.

 

Související články a kapitoly

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".

(AK)