-A A +A

Jste zde

Základní techniky orální stimulace ženy

Základní techniky orální stimulace ženy  - cunnilingusu

Volné pokračování článku "Základní pravidla orálního sexu - cunnilingusu".

Orální stimulace je součástí nejen milostné předehry, ale může vést až o vyvrcholení vzrušení orgasmem. Při milostné předehře pomůže ženu vzrušit, naladit a uvolnit. Cílem tedy není za každou cenu dosáhnout vyvrcholení. Pokud chcete orální laskání jejího pohlaví dovést až k orgasmu, pak je potřeba si uvědomit, čas který je potřeba pro dosažení vyvrcholení je naprosto individuální. Okolností, které ženě mohou pomoci k rychlému vzrušení je hodně, ale stejně tak je mnoho i těch, které vzrušení spíše brzdí. Orální stimulace je ale především o plnohodnotném prožívání krásných okamžiků a sounáležitosti partnerů. Není o tom za každou cenu dosáhnout nějakého cíle. Proto nikam nespěchejte a prožívejte tyto chvíle ve vzájemné pohodě. Pro orální milování je potřeba vytvořit klid, prostor a čas. Klid a pohodu, aby vás nikdo nepřekvapil nemuseli jste se ničeho obávat, prostor – pro příjemnou erotickou nebo alespoň pohodovou atmosféru a čas na plnohodnotný prožitek intimností. Milování je přece jedinečný a nádherný zážitek zážitek na který stojí za to se připravit a nikam nespěchat...

Pokud to bude vaše první orální milování v novém páru, pak je hlavně nesrovnávejte se svými dřívějšími zkušenostmi a případně partnerkami nebo partnery. Při prvních pokusech nepřemýšlejte nad délkou laskání, vděčně prožívejte každý dotek jazyka který dáváte nebo přijímáte. také se nesnažte použít věe na co si vzpomenete. První orální milování přece není přehlídka technik, ale projev něhy a lásky svému blízkému člověku. Máte spoustu času na experimentování. Časem určitě budete spousta příležitostí být ještě vynalézavější. S novými zkušenostmi se pak nebudete ani bát více experimentovat.

Orální sex je především o stimulaci ústy a jazykem

Nesnažte se nahrazovat přednosti orálního sexu jinými technikami tam, kde je jemnost a citlivost jazyka nezastupitelná.

Naopak se zase nesnažte používat jazyk tam kde se lépe uplatní jiné techniky a metody penetračního nebo i nepenetračního sexu. Sebedelší ani sebesilnější jazyk nedokáže proniknout do ženy tak hluboko a tak účinně jako prst nebo penis. Jemnost, ohebnost a citlivost jazyka vynikne především v místech, kde je orální sex nejvíce ženami oceňovaný - v oblasti okolo vulvy, na stydkých pyscích a především na klitorisu.

Jazyk je potřeba posilit

Jazyk jetvořen svaly! Pokud chcete jazyk používat jinak, než jak jste zvyklí, musíte ho posilovat. Orální sex je pro jazyk jiná forma "námahy" a jazyk nezvyklý jiným pohybům a "využití" jeho ohebnosti, se překvapivě rychle unaví. Taoisté i tantrici to věděli a proto posilování svalů jazyka rozhodně nepodceňobvali. Vytvořili několik cvičení na posilování jazyka, jazykových svalů a jejich ovládání, s cílem být schopen ženu dlouhodobě a vynalézavě orálně stimulovat. Není to o 5 minutách orálního sexu, ale o hodinovém a delším laskání při orálním milování.... 

Buďte vynalézaví

Orální sex cunnilingus, je technika, při které můžete naplno rozvinout své představy o laskání partnerky. Určitě není jen o orálním laskání ženina přirození. Jakoukoli pozornost, kterou budete věnovat celému ženinu tělu ona nesmítně ocení. proto při milostné předehře určitě nevynechejte její stehna, boky, pupík, bradavky, krk, ouška, podpaždí, podkolenní a loketní jamky, rty záda nebo šíji. To všechno jsou erotogenní zóny, jejichž stimulace ji na orální milování připraví. Žena bude unesena vaší pozorností a ani si nevšimne, že už směřujete k hlavnímu cíli vašeho snažení.

Na laskání ústy v okolí přirození a na přímou stimulaci okolí vulvy, stydkých pysků, klitorisu a poševního vchodu musí být žena připravená, naladěná a především alespoň trochu vzrušená. Především stimulace klitorisu již vyžaduje určitou míru ženina vzrušení. Pokud žena nebude dostatečně připravená a vzrušená, mohou pro ni být doteky ústy i jazykem v těchto místech příliš silné a ona je nedokáže v klidu přijmout a prožít.

Někdy můžete pociťovat touhu po intenzivním laskání. Jindy záměrně změníte taktiku, budete ženu nejdříve líbat, hladit na bříšku nebo na vnitřních stranách stehen a přitom se cíleně vyhýbat partnerčiným genitáliím. Příště neodoláte a hned se vrhnete mezi rozevřená stehna a neodtrhnete ústa dokud neprožije orgasmus.... Žádná z těchto variant není špatná, pokud ji žena dokáže příjmout.

Změna je přesně to koření, které sex a orální sex nevyjímaje, nutně potřebuje. Jednou vášeň, jindy meditační pomalost vedoucí až k extázi, vám umožní prožít orální sex stokrát jinak. 

Rozevření stydkých pysků

Nechejte ženu vleže pokrčit nohy a podložte jí je polštářky, doširoka rozevřete stehna a dopřejte jí čas, aby si uvědomila, že s rozkoší pozorujete její přirození. Nezapomeňte chválit!!! Ženu to zcela určitě vzruší, ale i uvolní. Poloha a rozevření nohou zajistí, že stydké pysky budou volné a snadno přístupné vašemu jazyku. S laskáním může začít něžným líbáním. Začněte u dolní části pochvy a postupujte po partnerčiných stydkých pyscích nahoru ke klitorisu. Několik něžných polibků věnujte tomuto místu ženské rozkoše. Několikrát to zopakujte a pak pomaličku, zlehka projeďte jazykem nahoru a dolů mezi velkými a později i mezi malými malými stydkými pysky. Nespěchejte, projíždějte mezi nimi velmi pomalu a něžně. Občas můžete jazyk zasunout i hlouběji ... Aby vaše laskání pokrylo i vnitřní stranu stydkých pysků, stačí si pomoci tak, že je roztáhnete prsty.

Získáte tak lepší přístup nejen k vnitřním stěnám velkých pysků, ale také svůj jazyk můžete snadněji vnořit mezi malé stydké pysky. V těchto místech je žena nesmírně citlivá a pohybem jazyka na rozhraní velkých a malých pysků jí způsobíte opravdovou rozkoš. Takovéto laskání je velice příjemné a vzrušující i pro muže. Zahrnujte stydké pysky polibky a případně je můžete opatrně sát nebo laskat plochou jazyka. Rozdíl mezi laskáním uzavřených a otevřených stydkých pysků je podobný, jako je rozdíl mezi polibkem na zavřená nebo otevřená ústa. Pro muže je nesmírně vzrušující, když mu žena pomůže a stydké pysky si sama rozevře a naznačí mu tak, co by se jí líbilo. Hlavně nespěchejte, dopřejte si úžasnou důvěrnost těchto okamžiků.

Obnažení klitorisu

Naprostá většina žen dalších fázích orální stimulace nejsilněji vnímá, když zaměříte bezprostředně na okolí poštěváčku. Klitoris najdete v místě, kde se spojují malé stydké pysky. Klitoris je překrytý klitoridální kapucí a nemusí být vůbec vidět. také jeho velikost a tvar je u každé ženy jiný. Co je však pro všechny klitorisy žen charakteristické, je jejich mimořádná citlivost na dotek a stimulaci. Jazykem klitoris můžete laskat i přes jeho klitoridální kapuci. Objíždějte jazykem kápi nahoru a dolů nebo v kruzích a po chvíli se dotkněte přímo klitorisu. Velmi příjemné bude, když špičkou jazyka začnete zlehounka pronikat pod kapuci a přenesete tak stimulaci přímo na povrch klitorisu. Takovéto pronikání vyvolá silné vzrušení. Je potřeba dávat pozor na to, aby dráždění odpovídalo ženinu vzrušení. Proto pozorně sledujte jak na vaše laskání bude žena reagovat.

Pokud jste stimulaci klitoris nezačali provádět příliš brzy nebo příliš silně, pak ženino vzrušení bude postupně narůstat. Většinou v těchto chvílích na pocity reaguje citoslovcem nebo se slastným vzdechnutím, nebo samovolným pohybem těla. Klitoridální kapuci můžete z poštěváčku stáhnout tak, že přiložíte dva prsty nad klitoris a lehounce stáhnete kapuci směrem vzhůru k Venušinu pahorku. Nespěchejte, příliš netlačte a hlavně se vyhněte přímému kontaktu prstu a obnažené části klitorisu. Klitoris je v této fázi ještě na přímý dotek příliš citlivý.

Stimulace bříška klitorisu

Špička a spodní strana poštěváčku jsou někdy, především ze začátku, na přímou stimulaci prsty nebo i jazykem ještě příliš citlivé. Proto je určitě lepší se touto oblastí zabývat až když je žena alespoň trochu vzrušená. Stimulace klitorisu je prostě příjemná až když je na ni žena připravena. Většina žen prožívá velmi vzrušující pocity i při tlaku jazykem na okolí poštěváčku, kde vedou nervová zakončení v rozšířené tkáni poštěváčku. Proto se neomezujte jen na maličký poštěváček, ale stimulujte i jeho okolí. Doteky jazykem na poštěváčku pak vzrušení výrazně podpoří. Některé ženy upřednostňují stimulaci jedné strany poštěváčku před druhou. Některé tantrické techniky upřednostňují (ze strany muže) laskání pravé části poštěváčku a zajíždění špičkou jazyka pod kapuci poštěváčku. Po nějaké době se vzrušení projeví na velikosti a tvaru poštěváčku. Poštěváček se výrazně zvětší a oblaží. Erektivní tělíska v poštěváčku se naplní krví a následně se zvýší nejen jeho velikost, ale i citlivost. Tehdy je jeho další stimulace mnohem snadnější a je možné jazykem kroužit okolo něho, nebo jej plošně stimulovat na celé ploše. 

Ženy ve vysokém stupni vzrušení po přímé stimulaci klitorisu přímo touží, protože jakákoli další stimulace jeho okolí nebo jiné části joni jim už nestačí. Jedině přímá stimulace je může posunout blíž k vyvrcholení. Při blížícím se orgasmu se poštěváček mírně stáhne pod kapuci a jakoby se zatáhne. Právě v tomto okamžiku je stimulace na jeho spodní straně velmi silná a pro ženu nesmírně vzrušující. Orgasmus při laskání poštěváčku žena většinou prožívá velmi intenzivně. Někdy muže uchopí za hlavu a podvědomě si ji přitahuje ještě více do klína.

Sání klitorisu a stydkých pysků

Ústa mají nezastupitelnou úlohu při další stimulaci a tou je jemné sání stydkých pysků a klitorisu. Tato technika ženě přináší nové pocity a je pro ni nesmírně vzrušující. Je však potřeba znát nejen správnou techniku sání, ale i její rizika. Touto technikou stimulace se zabývá článek "Sání klitorisu a jeho další simulace".

Vyhledání a stimulace bodu G

Při kombinaci orálního sexu a penetrace prstem muž vsune ženě do pochvy prst a současně může provádět klitoridální a vaginální stimulaci. Umožní mu to současně stimulovat klitoris i bod G nebo jinou oblast v pochvě. Vždy je však vhodné řídit se tím, jak na tuto techniku bude žena reagovat. Některé ženy oceňují při orálním sexu, když jim muž zasune prsty zlehka do vagíny a stimuluje bod G. Jiné ženy chtějí jen zasunout prsty a zůstat v klidu a stimulovat jen poštěváček jazykem. Další potřebují, aby prsty kroužily na plošce bodu G, třely ji nebo napodobovaly pohyby při stimulaci penisem. Proto je potřeba zjistit, co je v dané chvíli pro ženu nejlepší. Stimulace bodu G ať již klidným tlakem nebo krouživými pohyby a třením bývá pro ženu vždy velmi příjemná. Ale ta hlavní, nejúčinnější stále zůstává orální stimulace. Proto při této kombinaci nezapomínejte na laskání poštěváčku jazykem. Při této kombinaci dráždění se může stát, že žena prožije kombinovaný orgasmus, jako výsledek vaginální a orální stimulace.

Napište jazykem její jméno

Orální sex umožňuje, možná více než jiné sexuální techniky" velmi rychle a relativně jednoduše vytvářet a rozvíjet nové pocity vzrušení. Právě pocitová různorodost vzrušení ženě přináší podněty, které její vzrušení pomalu, ale jistě, posunuje až k vyvrcholení. Mezi ty techniky, které jsou velmi příjemné a zároveň zábavné patří psaní jazykem na vulvu... Více o této technice najdete v článku "Cunnilingus - psaní abecedy jazykem na pohlaví".

Stimulace pomocí vibrací rtů

Jedná se o techniku, které někteří muži říkají "BRUMENDO". Určitě bude mít více názvů, ale pro všechny platí jedna společná věc a tou je vibrace rtů přiložených na stydké pysky nebo přímo na oblast klitorisu. Technika je velmi jednoduchá a zábavná. Při stimulaci stydkých pysků nebo ještě lépe klitorisu přiložíte rty a začnete vydávat zvuk, jako když si malý chlapec hraje na jedoucí auto. Brrrr ... Brrrr,,,, Brrrr..... Rty začnou vibrovat a jejich vibrace se přenese na stydké pysky nebo přímo na klitoris. Výsledek je naprosto jedinečný. Žena vibrace vnímá jako velice příjemné a hlavně silně vzrušující podněty. Dá se to přirovnat k doteku vibrátoru, ale pocit je naprosto dokonalý, protože přibývají další nové vjemy jako je teplo, vlhkost rtů, jejich hebkost a navíc i fakt, že muž není vibrátor!!!! Frekvence "BRUMENDA" se dá měnit a tím se mění i pocity ze stimulace.

"Na hraně vyvrcholení" a "Jízda na vlnách rozkoše"

Někdy je zajímavé ženu vydráždit až na samý poslední vrcholek vzrušení před tím největším, ze kterého už se nedá vrátit. Je to určitě výjimečná zkušenost prožívat okamžiky, kdy se to už, už, už blíží a muž ženě nedovolí sladkou extázi a vrátí vzrušení zase zpět těsně pod vrcholek blaha. Takto to opakuje několikrát, než jí dovolí prožít vyvrcholení. Tato technika je úžasná, má však svá úskalí. Stává se, že žena je tak vzrušená, že po několika takovýchto pokusech její vzrušení neopadá, ale také nestoupá. 

Pokud se orgasmus dostaví, žena se může dostat do stavu, kterému říká "Jízda na vlnách rozkoše" - stav rozšířeného orgasmu. Tehdy jeden orgasmus přichází za druhým a k jejich vyvolání je potřeba jen velmi malého úsilí ze strany muže. Žena většinou nemá problémy s dalším a dalším prožíváním intenzivních orgasmů a má pocit, že to nikdy neskončí.... Muž se tak postavil před nelehký úkol zvládnout laskání po dobu mnohonásobně delší, než byl původně připraven. Může se pak stát, že když se mu nakonec podaří jeho extrémně vzrušenou ženu, k její velké lítosti nad tím, že to končí, uspokojit, nedokáže po aktu lásky vyslovit ani své jméno.
Ale zkuste to, stojí to zato!!! Podrobněji se touto technikou zabývá článek "Na hraně vyvrcholení" - technika orální stimulace ženy.

 

Články s podobnou tematikou

(AK)(Z)