-A A +A

Podpořte prosím naše weby jako sponzoři

Dobrý den.
Hledáme sponzory našeho webu, kteří nám pomohou dofinancovat realizaci a provoz webů  www.milovani.cz a www.kamasutra.cz. Jedná se o dořešení obsahu webů a nákladného projektu jazykových korekcí, obrazové, kreslené a počítačem generované grafiky.

O projektu www.Milovani.cz

Motto:

„Planeta nepotřebuje víc úspěšných lidí.
Planeta zoufale potřebuje víc mírotvorců, léčitelů, restaurátorů, vypravěčů a milujících všeho druhu.“
(Dalai Lama)

Jaký je rozdíl mezi GUARANAPLUS a EXOTIC HERBS.

Tuto otázku slyšíme poslední dobou čím dál častěji a proto ji rádi a dopodrobna vysvětlíme :-) .

5 ROSTLIN, KTERÉ NAHRADÍ MODROU PILULKU

Vynález modré tabletky zlepšil kvalitu sexuálního života statisíců mužů. Dříve se bez ní však pánové obešli a svou potenci vylaďovali výlučně pomocí přírodních prostředků.

5 ROSTLIN, KTERÉ NAHRADÍ MODROU PILULKU 

Příběh na zamyšlení: Existuje dobro nebo zlo?

Tento text jsem obdržel do mailu od neznámého odesílatele. Vlastně je to spam... Pokud mu však věnujete chvilku času potřebnou k jeho přečtení, pak Vás možná napadne, že je to spam, nad kterým by se nejspíš měl zamyslet každý člověk bez rozdílu. Nezáleží na tom zda jste žena nebo muž, nezáleží na tom, jakého vyznání jste, jaké jste národnosti, zda ...

Tento příběh totiž není ani o náboženství, víře, vyznání, nebo čemkoli, co na lidech považujeme za důležité... Je to příběh o základu žití, o otázkách, které si málokdo klade a ještě méně o nich s jinými lidmi mluví...

Pohled na to, jaký byl sex, se může lišit...

Žena se v kavárně svěřuje kamarádkám:
"Děvčata, včera jsem zažila naprosto dokonalé milování.
Nejdříve neskutečně dlouhá a krásná milostná předehra, pak dlouhé milování a nakonec jsme si dlouho do noci povídali..."

Ve stejnou dobu její muž u piva mezi kamarády:
"Chlapi, včera jsem měl po dlouhé době sex, ale byla to naprostá tragedie...
Nejdříve jsem se nemohl vzrušit, pak udělat ... a nakonec usnout..."

A pak se v tom vyznejte....

(AK)(Z)(L)

Pohled zdravotníků a léčitelů na jednoho a téhož pacienta ...

Tento text jsem obdržel mailem. Bohužel nevím, kdo je jeho autorem, ale moc za něj děkuji. Nemohu jinak, musím se o jeho obsah s Vámi podělit. Jedná se totiž o opravdu zásadní pohled na zdraví člověka a jeho problémy. Prosím, vydržte a dočtěte článek až do konce. Garantuji Vám, že po přečtení CELÉHO článku Vám bude zcela jistě lépe, než je Vám nyní!!!

DOTAZ: Na masáži jsem prožila orgasmus. Byla jsem příteli nevěrná?

Dobrý den.
Obracím se na Vás anonymně proto, že potřebuji vysvětlit co se se mnou děje. Přestávám si rozumět. Nevyznám se v sobě a ve svých pocitech. Stydím se sama za sebe. Nevím, co mám dělat a bojím se sama sebe.

Stránky

Přihlásit se k odběru Milování.cz RSS