-A A +A

Jste zde

Tantrická masáž prsou jako milostná předehra před milováním

Tantrická masáž prsou jako milostná předehra před milováním

Volné pokračování článku "Umění tantrické masáže".

Tento článek navazuje na článek "Tantrická masáž prsou" ve kterém jsou popsány základní techniky tantrické masáže ženských prsou.
Další článek k podobné tematice je "Tantrická masáž prsou jako rituální masáž", kde je popsána rituální masáž prsou, její pravidla, techniky a postupy.

Tantrická masáž prsou, jako milostná předehra před milováním, vychází z klasické tantrické masáže prsou, ale používají se při ní i techniky tantrické rituální masáže. To vše má jediný cíl - navodit sexuální vzrušení partnerky pro milování. U dávajícího není kladen důraz na odmítání vlastního vzrušení. Při masáži je dovoleno masírovat, dráždit a laskat prsa rukama a v závěrečné fázi i ústy, jazykem, zuby, sáním, horkým dechem, olizováním a jinými něžnostmi. Možný je i kontakt těl dávajícího a masírované ženy. Po úvodní části masáže jsou dovoleny jakékoli jiné stimulace prsou vedoucí ke zvýšení ženina vzrušení. Po fázi milostné předehry může následovat spojení partnerů a milování. To je také zásadní rozdíl od tantrické rituální masáže prsou, kde je něco takového nepřípustné.

Článek se teprve bude zpracovávat ....

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)