-A A +A

Jste zde

II. Technika "Tahitského orálního sexu" - "metoda Kivin"

Technika "Tahitského orálního sexu" - "metoda Kivin"

Článek navazuje na Úvod do techniky "Tahitského orálního sexu". Pro pochopení techniky je vhodné si přečíst historii, význam i důvody pro použití techniky "Tahitského orálního sexu" nebo "metody Kivin". Získáte tak představu o významu techniky pro uspokojení žen s problémy s dosahováním orgasmu a to i orální stimulací klitorisu. Tato technika je považována za nejspolehlivější cestu k dosažení orgasmu až u 80% žen.

Technika "Tahitského orálního sexu" - "metoda Kivin" je popsaná ve třech na sebe navazujících článcích.

V úvodní části jsme si vysvětlili, že vlastní technice Tahitského orálního sexu může a nemusí předcházet milostná předehra. V podstatě se nabízí 3 varianty milostné předehry pro techniku "Tahitského orálního sexu" nebo-li "metody Kivin".

  • Varianta s klasickou milostnou předehrou - varianta, která vychází z normální běžné situace, kdy partneři pocítí touhu po milování a zatím ještě nemají žádný konkretní cíl, jak ho realizovat.

  • Varianta s meditační milostnou předehrou - Když se partneři dohodnou, že dnes by chtěli milování pojmout jako meditaci, pak je tato varianta, jak milování pojmout, naprosto ideální. Místo běžné milostné předehry se provede tantrická meditace "Masáž nohou pro dvojici".

  • Varianta bez milostné předehry - pokud se partneři přímo domluví, že se budou svému vzrušení věnovat odděleně. Jedná se o meditační podobu pomalého milování, kdy veškerá pozornost muže je věnována výhradně ženě. Tím, že se technika "Tahitského orálního sexu" provádí velmi pomalu a s cílem ženu postupně ve vzrušení posouvat do vyšších hladin, stane se úvodní část techniky milostnou předehrou, při které se žena pomalu ale jistě vzruší. 

Poloha pro "Tahitský orální sex"

Dovolím si techniku představit ve variantě, kdy se partneři domluvili dopředu na tom, že milování pojmou jako meditaci. Tuto variantu považuji za variantu ze všech tří nejlepší. Místo běžné milostné předehry se provede tantrická meditace "Masáž nohou pro dvojici"

Celá technika se spojuje s tantrickými rituály. Připravte si meditační prostor, zapalte vonné svíčky, pusťte meditační nebo tantrickou hudbu. Vytvořte si na zemi na dekách nebo větší matraci pohodlný prostor pokrytý dekou případně prostěradlem. Budete potřebovat i několik polštářků na podložení nohou a hlavy a lehkou deku na společné přikrytí. Polštářů by měly stačit 4 kusy, z toho dva, na podložení nohou, mohou být pevnější a větší. Přivítejte se pozdravem Namasté a rituálními úklonami.

Žena si lehne na záda a muž opačně vedle ní. Z pohledu muže bude žena po jeho levé ruce, opačně z pohledu ženy bude muž ležet po její levé ruce. Žena tak bude mít nohy muže u hlavy a naopak. Pod hlavu si dejte polštářek, aby se vám opravdu pohodlně leželo. Masáže a meditace budou trvat více jak hodinu, tak je pohodlné ležení potřebné. Přikryjte se společně lehkou dekou nebo velkým šátkem. Žena doširoka rozevře nohy a pokrčí je. Pod svou pravou pokrčenou nohu si žena podloží pevnější polštář. Muž si opatrně položí ženinu pokrčenou nohu na svou hruď. Udělejte si tolik místa, aby se vám pohodlně leželo. Boky se mohou vzájemně dotýkat. Muži pokrčí svou levou nohu u těla ženy a opře ji o její bok. Rozevře nohy a druhou, pravou nohu pokrčí a podloží ji připraveným větším a pevnějším polštářem. Podložení nohou je potřeba pro celkové uvolnění napětí v těle a zabránění vysílení nebo únavě svalů.

Úplně se zklidněte, zaměřte se na dýchání a prožívejte nádheru tohoto intimního okamžiku a teplo těl.

Masáž a meditaci zahajíte tichým "Namasté", kterým vyjádříte svou vzájemnou úctu. Masáž začíná tím, že muž začne lehounce hladit nohu ženy, kterou má na své hrudi. Je to nesmírně příjemná technika a žena dostává lehkou jemnou zklidňující a uvolňující masáž nohy od partnera.

Dále techniku provádějte podle návodu v článku tantrická meditace "Masáž nohou pro dvojici".

Přechod na techniku "Tahitského orálního sexu"

Když masáž nohou ukončíte, můžete přejít na techniku orální stimulace. Pokud dopředu víte, že hlavním cílem je dosažení orálního uspokojení ženy, pak bude úplně stačit, když masáž nohou bude trvat zhruba 1/2 hodiny. Nemá smysl, aby trvala déle i přesto, že je velice příjemná a uvolňující pro oba partnery. Její hlavní cíl je v tomto případě navést partnery do stavu uvolnění, pohody, zklidnění a příjemného vzrušení. Na to úplně stačí těch 30 minut masáže.

Nyní se muž, doposud ležící po levém boku ženy otočí o 90º kolmo k jejímu tělu. Hlavu bude mít mezi jejíma rozevřenýma nohama a její levou nohu bude mít přeloženu přes své rameno. Ležet bude na svém levém boku, levou ruku si dá pod hlavu, případně si jí může hlavu podepřít. Pravou ruku má muž volnou a může jí v dalším hladit ženino bříško, prsa a později ji využije i k technice stimulace klitorisu. Muž si polštář, který podepíral jeho pravou nohu, může dát třeba mezi své nohy tak, aby se mu pohodlně leželo na boku.

Když si novou polohu zrekapitulujeme, tak tělo muže je kolmo k tělu ženy a žena má nohy pohodlně doširoka rozevřené. Pravou pokrčenou nohu má stále podloženou větším a pevnějším polštářem a levou pokrčenou nohu má položenu přes rameno muže. Muž leží na levém boku a levou rukou si podepírá hlavu, pravá ruka je volná a snadno dosáhne na celé ženino tělo od třísel až po krk. Hlava muže je mezi doširoka rozevřenýma nohama ženy a jeho ústa snadno dosáhnou do třísel i na vulvu. Bude vhodné, aby si oba partneři před zahájením techniky "Tahitského orálního sexu" našli každý svou pohodlnou polohu, ve které takto propleteni snadno vydrží další půl hodiny.

Žena nemá žádný úkol, jen pohodlně ležet a přijímat mužovu něhu a lásku a věnovat se pocitům, které ji jeho laskání bude přinášet. Nemá žádnou "povinnost" mu své pocity oplácet jakoukoli stimulací jeho těla. Naopak, je vhodné, aby nedělala nic, co by ji odvádělo od jejích prožitků a jejího vzrušení. To neznamená, že by se později při stimulaci nemohla hladit na těle nebo vískat muže ve vlasech, případně si laskat prsa. Zaměření její pozornosti by však mělo směřovat výhradně k jejím pocitům a jejímu vzrušení.

Úvodní - první fáze

Když si budete jisti, že ležíte oba pohodlně, můžete přejít k úvodní fázi techniky "Tahitského orálního sexu". Nyní již bude vše záležet na muži. Žena mu polohou svého těla a širokým rozevřením nohou dokonale zajistí přístup k joni. Už poloha sama, kdy je muž tak nezvykle blízko ženinu lůnu, je pro oba nesmírně vzrušující. Muž vidí každý detail ženina přirození a ví, že je mu žena plně oddána. V této fázi muž může věnovat pozornost každému detailu v oblasti ženina pohlaví. Až se nabaží pohledem, může začít s lehounkými polibky na její třísla, vnitřní stranu stehen, vnější stydké pysky, Venušin pahorek. Žena jako vzrušující vnímá již to, že se muž dívá .... Lehké polibky jsou jí nesmírně příjemné. nemá smysl spěchat. Muž může pomalu k polibkům přidat i lehké doteky a hlazení pravou rukou. Nejdříve na bříšku, pak na Venušině pahorku a nakonec začne lehce hladit stehna, třísla a velké stydké pysky. Použije jazyk, rty, lehounké svírání kůže mezi rty, sání, líbání, lehounké (opravdu lehounké) kousání a další formy orálního laskání. Prsty a rukou a prsty může hladit vnitřní stranu stehen, břicho, boky, třísla a citlivou oblast Venušina pahorku a kůži kolem pupku. Tyto všechny doteky a laskání velmi účinně připraví citlivá nervová zakončení v těchto oblastech ženina těla na další stimulaci. Nesnaží se jazykem ani rukou jakkoli stimulovat oblast klitorisu, ani zajíždět mezi stydké pysky. Právě ty lehké doteky mají v úvodní fázi nesmírnou sílu a jsou pro ženu až překvapivě vzrušující.

Druhá fáze

Když budete vnímat, že žena je již vzrušená a připravená na intenzivnější podněty, můžete přejít k laskání velkých stydkých pysků. Díky tomu, že muž leží k ženě bokem, má zcela jiný přístup ke stydkým pyskům i jejímu pohlaví, než kdyby ležel přímo mezi jejíma nohama. Tato kolmá poloha mu dovoluje uchopit stydké pysky mezi rty a jemně je mezi nimi stimulovat. Navíc ke stimulaci levého a pak pravého stydkého pysku mezi rty může přidat i hlazení jejich kůže a sliznice svým jazykem. Jestli něco dokáže v těchto oblastech opravdu vzrušit, pak to jsou právě doteky jazyka na stydkém pysku svíraném mezi rty a nasávaném do úst. V této fázi techniky "Tahitského orálního sexu" se věnujte jen stydkým pyskům rty, jejich nasáváním mezi rty a hlazením jejich kůže a sliznice jazykem. Pohybem jazyka do stran v ústech obsáhnete celou jejich délku od klitorisu až po hráz. POZOR - nesnažte se jazykem ani rty jakkoli stimulovat oblast klitorisu. V této fázi se věnujte výhradně stydkým pyskům, případně tříslům, kdy stydké pysky můžete stimulovat z jejich vnější části. Pravou rukou můžete ženě hladit stehna, horní část třísel, Venušin pahorek a bříško. Myslete přitom i na to, abyste rukou netlačili na podbřišek, kde je tlak velmi nepříjemný. Nesnažte se pravou rukou jakkoli dotýkat prsou. pokud budete hladit bříško, končete pod prsy. Až doposud by se dalo mluvit o klasickém jemném orálním milování v trochu nezvyklé poloze, která díky kolmému nastavení muže vůči ženě, dovoluje jiný přístup k vedení orální stimulace.

Třetí fáze 

Nyní se dostáváme k úvodní technice "Tahitského orálního sexu". Právě následující posloupnost technik a stimulací je tím kouzlem, která ženě dokáže poskytnout intenzivnější a jiné prožívání podnětů z orální stimulace. proto se snažte být přesní a hlavně nespěchejte. Muž musí zajistit dobrou lubrikaci stydkých pysků a to se mu snadno podaří již tím, že při laskání stydkých pysků v ústech se na ně přenesou jeho sliny.

Vlastní technika "Tahitského orálního sexu" začíná tím, že jazykem několikrát pomalu proniknete hluboko mezi stydké pysky až do oblasti poševního vchodu. Pro ženu to bude velmi vzrušující a nezvyklý pocit podobný mělkému pronikání penisu do poševního vchodu. Pokud žena dá najevo, že jí to je příjemné, klidně chvíli pokračujte. Nic vám nikam neuteče, jde přece hlavně o to, aby se laskání ženě líbilo a přinášelo jí vzrušující pocity. Na nové pocity hluboké stimulace jazykem si žena musí zvyknout a musí začít vnímat podněty, které vyvolává. Hlavně nespěchejte a techniku provádějte pomalu a hluboko. Když budete jazyk vytahovat ven, může klidně opustit stydké pysky. O to vzrušivější podněty vyvolá opakované zasunutí. Dávejte pozor na zuby a vyhýbejte se oblasti vyústění močové trubice (to by ženu rušilo). Někdy tato "soulož jazykem" může být velice vzrušující i pro muže. Hlubokým zasouváním jazyka stimulujete ženě její nejvíce inervovanou část vnějších a vnitřních stydkých pysků a pokud se jazykem dostanete až za poševní vchod, pak i nejcitlivější část pochvy. Až se této techniky oba nabažíte, můžete přejít do další fáze techniky.

Čtvrtá fáze

Pravou rukou začněte hladit oblast Venušina pahorku a pomalu přejděte na hlazení horní spojení vnějších stydkých pysků, kde se nachází klitoridální kapuce kryjící klitoris. Palcem a ukazováčkem opatrně uchopte klitoridální kapuci, pomalu a velmi opatrně ji stáhněte nahoru, směrem k Venušinu pahorku. Možná se vám to nepodaří napoprvé, když tak to zopakujte. Prsty by měly vyvinout tah oboustranně kolem klitorisu a kapuci stahovat tak daleko, aby se, pokud to půjde, obnažil celý klitoris. Pozor, abyste při stahování prsty neodřeli velmi citlivou sliznici klitorisu. Velikost klitorisu i jeho překrytí klitoridální kapucí je naprosto individuální. Obecně platí, že klitoris se vzrušením zvětšuje, a proto je postupně další stimulací stále větší a lépe přístupný. Pomalu začněte se stimulací klitorisu jazykem. Špičkou jazyka se snažte klitoris zcela odhalit. Pohyb jazyka veďte podél klitorisu od jeho spodní části až nad klitoris pod jeho kapucí. Vzrušení, které tato stimulace vyvolá podpoří "erekci" klitorisu, ten se více prokrví a díky topořivým tělískům v jeho tkáni ještě více zvětší svou velikost.

Pátá fáze

Stále oboustranně stahujete kapuci klitorisu pravou rukou a jazykem klitoris stimulujete nahoru a dolů střídavě po jeho levé i pravé straně. pohyb špičky jazyka by neměl být rychlý, ale spíše pomalý s přiměřeným tlakem. Pokud bude stimulace tohoto extrémně citlivého místa příliš silná, tak její intenzitu snižte. Levou rukou, kterou jste si doposud podepírali hlavu nebo jste ji měli zatím nevyužitou opatrně přiložte ke spodní části stydkých pysků v oblasti hráze. Palec levé ruky pomalu vložte asi na hloubku článku palce ruky mezi stydké pysky a jemně zatlačte dolů směrem k hrázi a konečníku. Právě toto místo ženiny vulvy na spojení stydkých pysků na kůži i sliznici uvnitř mezi pysky, v oblasti na rozmezí konečníku a pochvy obsahuje velké množství nervových a svalových zakončení. Právě jemný tlak působící na hráz společně s tahem svalů obepínajících poševní vchod, spojených se stydkými pysky a v podstatě  ovlivňující sekundárně stimulaci tkáně klitorisu způsobuje nárůst vzrušení. Pokud budete na palci vnímat jemné kontrakce pochvy jako reakci na vaši orální stimulaci klitorisu, pak jste na správném místě. Tlak by však měl být jen tak velký, aby jste vnímali jen jemné kontrakce. Pokud bude příliš velký, bude to ženě nepříjemné, případně ji to může i bolet.

Levá ruka není zrovna v ideální poloze, ale dá se najít kompromis mezi podepíráním hlavy levým ramenem, tlakem palce a stimulací špičkou jazyka podélně kolem obnaženého klitorisu. Toto je pro muže nejobtížnější fáze celé techniky, kdy musí najednou řešit jisté nepohodlí a kombinaci orální a manuální stimulace. Stojí to však za tu "námahu". Tlak, tah a podélná stimulace klitorisu nakonec vede i k nárůstu ženina vzrušení, které muž vnímá především na palci jako mírné stahy svalů pochvy. Jedná se o krátké impulzy, které žena nedělá vůlí, ale jsou reakcí na vzrušení, které postupně narůstá. Pozor na to, aby tlak a tah na hráz a směrem ke konečníku nebyl příliš velký. Podle intenzity odporu, který vyvíjí proti samovolné kontrakcí, by muž měl intenzitu tahu a tlaku hlídat a upravovat ji.

Šestá fáze - nástup orgasmu

Když vnímáte  a na stazích pochvy a jemných stazích na klitorisu cítíte, že se  žena blíží k vyvrcholení, plně se soustřeďte na stimulaci klitorisu. Můžete zrychlit, případně i více přitlačit jazyk a vyvinout tak intenzivnější přítlak a tedy i stimulaci. Snažte se udržet stálou rychlost pohybu jazyka a tlak na hráz. Hlavně nepřestávejte, ale také nic nepřehánějte, zvláště pak ne tah a tlak palcem. V okamžiku, když se jemné kontrakce stahů pochvy jako reakce na stimulaci jazyka změní v kontrakce orgasmu, mírně povolte tah a tlak na hrázi, ale stále tak, aby orgasmické kontrakce podporovaly stahy svalů i tkáně působící na tkáň klitorisu. Žena tehdy prožije velmi intenzivní pocity orgasmu, neboť kromě známých orgasmických stahů bude intenzivněji vnímat právě kontrakce zapojených svalů protažených palcem levé ruky. Orgasmus většinou bývá delší a stahy pochvy žena vnímá déle a intenzivněji.

Pokud tedy chcete dokonale zvládnout techniku "Tahitského orálního sexu" nebo-li "metody Kivin", pak musíte zvládnout optimální kombinaci stažení klitoridální kapuce oboustranným tahem palce a ukazováčku pravé ruky, orální stimulaci podélně klitorisu zleva zprava od poševního vchodu až nad klitoridální kapuci za současného tahu a tlaku palcem levé ruky na spojení velkých a malých pysků směrem na hráz.

UF, UF, UF, ale stálo to zato!!!

Vícenásobný orgasmus.

Některé ženy jsou schopné prožít vícenásobný orgasmus. Je ale potřeba nechat ženu chvíli odpočinout. Její vzrušení je stále vysoké a to i přes to, že první orgasmus již odezněl. Postupně se vzrušení a tedy i extrémní citlivost klitorisu o něco sníží, ale to je právě ten okamžik, kdy je možné pokračovat ve stimulaci klitorisu jazykem. Nyní již není nutné tlačit na hrázi palcem levé ruky, neboť hladiny orgasmického vzrušení již bylo dosaženo a u některých žen by pokračování tahu a tlaku v této oblasti vzrušení spíše tlumilo. Je to však naprosto individuální, a proto je potřeba se přesvědčit, co je ta správná varianta.

Potom se soustřeďte již jen na klitoris a jeho stimulaci. Technika je stejná, jen je možné od pomalých doteků (které otestují, zda extrémní vzrušení již částečně odeznělo a hlavně, jestli se snížila citlivost klitorisu). Pokud by tomu tak ještě nebylo, pak by žena reagovala na stimulaci nekontrolovaným škubnutím, které ovšem ženě moc příjemné není. Jakmile se však citlivost klitorisu přiměřeně sníží, můžete opět začít s jeho intenzivní orální stimulací a se zvyšováním rychlosti pohybu jazyka i zvýšením jeho přítlaku. Nepřehánějte to však, příliš velká stimulace může vzrušení přibrzdit nebo i zastavit. Podle reakcí ženy poznáte, zda postupujete správně. V okamžiku dalšího prožitku orgasmu postupně přestaňte se stimulací a na konci kontrakcí už jazyk ponechte na klitorisu bez jakéhokoli pohybu, případně jen s mírným přítlakem. Klitoris je opět velmi citlivý a ženu by další stimulace do snížení jeho citlivosti na vhodnou mez rušila.

Takto můžete pokračovat, dokud vám žena nenaznačí, že už to stačí. Pokud naznačí, že to stačí, tak to většinou opravdu stačí a pokud jste si nedali říct a pokračujete dál, docílíte jen toho, že žena se sice bude dále vzrušovat, ale vzrušení již nemusí přejít do fáze orgasmu. Takovýto "vydřený" orgasmus už za nic nestojí. Hlavně je taková snaha úplně zbytečná a může celkový dojem z prožitku vícenásobného orgasmu snížit ...

Ve zkratce:

Základem techniky "Tahitského orálního sexu" - "metody Kivin" je stimulace klitorisu po jeho bočních stranách v kombinaci s tahem (tlakem) na hráz. To je hlavní rozdíl od jiných technik orálního sexu. Stimulace klitorisu jazykem po stranách umožňuje snadněji najít nejcitlivější místa klitorisu a vzrušení vystupňovat až k vyvrcholení. Proto muž leží vůči ženě v jiné, kolmé poloze, aby měl k boční stimulaci lepší přístup. Lehký tah nebo tlak na poševní vchod směrem k oblasti hráze opravdu vzrušení podporuje. I tuto techniku se však musíte naučit provádět správně a citlivě. Je potřeba najít optimální poměr orální stimulace a lehkého tlaku prstem na hrázi, aby vzrušení narůstalo co nejpřirozeněji. Mnoho žen s problémy s dosahováním orgasmu touto cestou k vyvrcholení nakonec dospělo. Vyžaduje to samozřejmě snahu od pozorného muže, ale i určitou spolupráci ženy.

Tato výše popsaná technika Tahitského orálního sexu" - "metoda Kivin"  je považována za základní. Samozřejmě je možné přidat i další stimulace a podněty, které milování nejen prodlouží, ale také ozvláštní a zabrání stereotypu. O těchto technikách pro pokročilé si povíme v dalším článku a to "Techniky "Tahitského orálního sexu" pro pokročilé". Základní technika, kterou jsme si představili, však platí i u všech doplňkových stimulací.

 

Literatura zdroje

 

(AK)(Z)(O)