-A A +A

Jste zde

Tribbing - tření vulvy o stehno partnera (partnerky)

Tribbing - tření vulvy o stehno partnera (partnerky)

Volné pokračování článků "Sexuální praktiky - přehled", "Nepenetrační sex - "frottage" - sexuální tření".

Sexuální tření pohlaví o tělo partnera nebo partnerky je sexuální praktika která se používá v heterosexuálním páru nebo lesbickém páru pro navození vzrušení a někdy i vyvrcholení. Rozhodně se nejedná výhradně o lesbickou techniku! Nejznámější polohy pro techniku "sexuálního tření" jsou polohy kdy pohlaví o pohlaví vzájemně třou dvě ženy. Ty jsou však nejznámější jen proto, že jsou atraktivní pro porno. V reálném životě jsou heterosexuálními, ale i lesbickými ženami mnohem více využívány polohy, kdy žena tře svoji vulvu o předměty nebo o tělo partnera (partnerky).

Sexuální polohy pro tření vulvy o stehno partnera (partnerky)

Tření vulvy o stehno partnera nebo partnerky je v tribbingu asi tou nejvyužívanější technikou. Možná je tomu tak i proto, že je fyzicky relativně nenáročná. Dá se považovat za polohu "stydlivou", ze které se dá snadno přejít do poloh "pro odvážné"..., tedy do poloh pro přímou vzájemnou stimulaci vulvy o vulvu.

Poloha pro tribbing (sexuální tření) vleže

Patří mezi polohy pro "Tribbing" - tření vulvy o stehno partnera (partnerky). Poloha vleže je polohou velice intimní a dovoluje plošný kontakt těl. Je to poloha při které muž (žena) leží na zádech a přijímající žena si na něj lehne tak, že svýma nohama obejme jeho stehno. Pohybem pánve pak zajistí tření a tlak vulvy na stehno. Třením vulvy o kůži na noze se dosahuje sexuálního tření, které zajistí přímou stimulaci stydkých pysků a nepřímou stimulaci klitorisu. Podrobněji v článku "Poloha pro tribbing (sexuální tření) vleže".

Poloha pro tribbing (sexuální tření) vsedě

Patří mezi polohy pro "Tribbing" - tření vulvy o stehno partnera (partnerky).

Podrobněji v článku "Poloha pro tribbing (sexuální tření) vsedě".

Poloha pro tribbing (sexuální tření) ve stoje

Patří mezi polohy pro "Tribbing" - tření vulvy o stehno partnera (partnerky). Tato poloha je vhodná v situacích, kdy má poskytující partner možnost zády se opřít o nějakou oporu. Je velmi nenápadná a dala by se použít i na místech, kde by snad ani nikdo nepředpokládal, že k něčemu takovému, jako je sex, dojde... Vzhledem k tomu, že partneři se mohou vzájemně objímat, hladit, líbat... jsou relativně nenápadní. Muž a žena jsou však méně nápadní než dvě ženy... Technika se dá samozřejmě provádět i v soukromí, jen jsem tím chtěl naznačit, že v "terénu" může někdy objímající se pár prožívat více, než si jejich okolí umí představit. Podrobněji v článku "Poloha pro tribbing (sexuální tření) ve stoje".

Lubrikace je vhodná, není však nutná

Jsou ženy, které pro přímý kontakt vulvy s vulvou nebo s tělem partnera nebo partnerky potřebují dostatečnou lubrikaci. Některé však, alespoň do doby než je k dispozici přirozená lubrikace vulvy, potřebují, aby tření bylo co nejintenzivnější, tedy bez lubrikace. Je to možné. Až se dostatečně vzruší, lubrikaci zajistí jejich přirozená vlhkost pohlaví dosažená vzrušením. Ženy tomu pak říkají "tření nasucho...

Pokud se použije lubrikant, pak je pro tribbing vhodnější takový, který je na olejové bázi. Lépe klouže a nevysychá. Více informací o vhodných lubrikantech nabízí článek "Lubrikační prostředky vhodné pro tribbing".

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)