Jste zde

Soulož - omezení průniku penisu límcem

Soulož - omezení průniku penisu límcem

Metoda omezení průniku "příliš dlouhého" penisu do "příliš krátké" pochvy.

Hlavní téma: "Pohlavní styk - soulož".
Volné pokračování článku , "Bolest při sexu a velikost penisu" a "Jak omezit průnik penisu do pochvy - souhrn metod".


Nafukovací límec nebo límec z pevného molitanu

Další možností, jak při souloži omezit průnik "příliš dlouhého" penisu do "příliš krátké" pochvy, je pořídit nafukovací límec nebo límec z pevného molitanu, například polštářek do letadla nebo autobusu, jehož původním úkolem bylo podržet hlavu spícího člověka, aby mu vsedě, ve spánku nepadala.

Tento polštářek, který má tvar podkovy a je relativně pružný a pevný, se při souloži použije jako nárazník mezi tělem muže a tělem ženy. Pokud je jedná o polštářek, který se dá nafukovat, pak se pomocí něho dá přizpůsobit jakýkoli nepoměr velikosti penisu a pochvy. Když se nafoukne víc - vzdálenost "dorazu" se prodlouží... Podobná pomůcka se dá samozřejmě vyrobit, ale polštářky na podepření hlavy ve spánku vsedě se osvědčují bez větších omezení.

Typické polohy, při kterých žena takovouto zábranu omezující průnik penisu do pochvy využije dokonale, jsou polohy, kdy je "Žena nahoře". Na muže se posadí až tehdy, když kolem jeho penisu nasadí podkovu polštářku. Pak může bez obav dosednout. Polštářek bezpečně vymezí maximální průnik penisu do pochvy...

Tato metoda omezení průniku penisu do pochvy je vhodná především pro "urostlé" ženy. jejich vyšší hmotnost totiž nafukovací límec nebo límec z pevnějšího molitanu bezpečně zvládne. Absorbuje i rázy při pohybech tě. Především v polohách kdy je "Žena nahoře", se jedná o bezpečnější variantu ochrany než by mohla zajistit metoda omezení průniku penisu do pochvy rukou nebo metoda omezení průniku penisu do pochvy masturbátorem.

Méně vhodná, ale použitelná je v polohách "Tváří v tvář", v těch je výhodnější metoda omezení průniku penisu do pochvy masturbátorem nebo omezení průniku penisu do pochvy rukou.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje